איך עיצוב המשרד משפיע על מורל העובדים?

מחקרים שנערכו בשנים האחרונות גילו שיש קשר ישיר בין עיצוב מתקדם של המשרד למורל של העובדים שפוקדים אותו. מסקנה מסקרנת זו הובילה אותנו לבחון את הנושא באופן מעמיק, כדי שנוכל לדעת איך הדבר בא לידי ביטוי? ואיך אפשר ליישם את העיצוב בפועל? נזמין אתכם לקרוא את השורות הבאות בעיון, כדי להכיר בתשובות שישנו את התנהלות העובדים שלכם מקצה לקצה.

 

עיצוב חכם = שימוש יעיל במרחב

המשרדים המתקדמים של העידן הנוכחי מעוצבים באופן שמאפשר לעובדים להשתמש במרחבים שונים למטרות עבודה. בעלי משרדים שרוצים להגיע לתוצאה שכזו, צריכים לפעול ביצירתיות ולתכנן את החלל בהתאם. מומחים בתחום עיצוב הפנים ימליצו למשל להגדיל את החלונות, כדי לאפשר כניסה של אור טבעי.

לצד זאת, יש צורך ביצירת חללי עבודה שיתופיים שיגדילו את שביעות רצונם של העובדים. מדובר במרחבים פתוחים שכוללים שולחנות בגדלים שונים, חדרי ישיבות, פינת זולה ועוד. עיצוב שכזה מאפשר לעובד לנוע ממקום למקום בחופשיות, מבלי "להיתקע" בתוך משרד סגור, מול שולחן אחד שישמש אותם לאורך כל שעות היום.

עיצוב חכם

סביבת עבודה נעימה מובילה לפרודוקטיביות

כל מנהל רוצה להתפאר בעובדים הפרודוקטיביים שלו. תרחיש זה יכול לבוא לידי ביטוי במשרדים שבהם יש סביבת עבודה מעוררת השראה ומוטיבציה. לכן, ההמלצה היא להשקיע באווירה הכללית של המשרד תוך הוספת רהיטים מעוצבים של ogl ריהוט משרדי  שידועים כנוחים במיוחד, תמונות נוף ושטיחים שיגרמו לעובדים ליהנות מכל רגע במקום העבודה.

 

שיתופי פעולה

בני האדם הם יצורים תקשורתיים. עובדה זו מובילה אותנו להציג בפניכם את היתרון השלישי שבא לידי ביטוי במשרד מעוצב. שכן, זה מאפשר למחלקות השונות לשתף פעולה אחת עם השנייה. מקומות עבודה חדשניים שמשאירים אבק לסביבת המשרד המיושנת, יכולים "לשבור" את תקרות הזכוכית, לבנות תבנית חדשה שתאפשר לעובדים לשבת במרחבים משותפים ולהצית רעיונות חדשניים, במקום שכל אחד מהם יעבוד לבדו.

 

רוצים להשפיע על מורל העובדים? כך תעשו זאת

סביר להניח שהחלטתם להפוך את המשרד למעוצב, כדי שתוכלו ליהנות מ – 3 היתרונות שהוצגו לעיל. אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים לנסוע רחוק, כדי למצוא את הרהיטים המתאימים לכם. שכן, יש חנויות מקוונות לריהוט המשרד. אלה מאפשרות לצפות בקטלוג עדכני שכולל את המידע הרלוונטי, לדוגמא:

  • סוגי רהיטים שונים (שולחנות, מדפים, ארונות ועוד)
  • מידות
  • צבעים

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג את הקשר שבין עיצוב המשרד למורל גבוה אצל עובדים. בשלב זה אתם מכירים בנושא וברור לכם שתצטרכו להשקיע בעיצוב הכללי של המשרד, כדי שתוכלו ליהנות מעובדים שמחים ופרודוקטיביים. נזמין אתכם להעביר את המידע החשוב הלאה, במטרה להעלות את המודעות לנושא החשוב שיכול לשנות את ההתנהלות של חברות וארגונים רבים ברחבי הארץ.

עיצוב משרדים

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו