מנגל גז או מנגל גריל למטבח החוץ: מה עדיף?

כמו שבכלכלה דנים בקפיטליזם מול סוציאליזם, בפוליטיקה זה ערכים ליברלים מול ערכים שמרניים ובאופירה וברקו זה אופירה או ברקו.

גם בעולם המנגלים והגרילים יש את הוויכוח המסורתי למה עדיף: מנגל גז או מנגל גריל? נדון בשאלות האלו במאמר הזה תוך התייחסות למקרים בהם יש

לכם מטבח בחוץ.

מה ההבדלים העיקריים בין מנגל גז למנגל גריל? למה יותר קל לתפעל מנגל פחמים? האם הטעם של מנגל פחמים טוב יותר ממנגל גז ואיך מטבח בחוץ

ישפיע על ההחלטה שלנו?

 

מטבח בחוץ – צריך לחשוב על מקום

מטבח חיצוני יכול להיות מאוד נוח אם אתם אוהבים לשבת בחוץ בגינה שלכם ולאכול עם החברים או המשפחה בצורה נוחה, מהנה וחווייתית. עכשיו שאתם רוצים לצרף למטבח שלכם מנגל יש לקחת בחשבון כמה דברים. ראשית מנגל גז בדרך כלל  יהיה גדול יותר במיוחד כשאתם רוכשים אחד עם מס' מבערים ועשוי לתפוס מקום רב במטבח שלכם.

מנגל פחמים לעומת זאת מפיק עשן רב כך שאם אתם שמים אותו במטבח החיצוני שלכם אתם חייבים לשים אותו במקום אסטרטגי שלא יסריח את המבטח וינטרל את מרחב הבישול כשהוא עובד.

 

הטעם של גריל פחמים לא ניתן להחלפה

גריל פחמים בסופו של דבר מפיק מהבשר את הטעם המעושן והפחמי שגריל גז לא יכול באמת להפיק. לכן אם אתם אוהבים את הטעם המעושן בבשרים ואתם לא מוכנים להתפשר על כך יש לשקול גריל פחמים.

היום יחד עם זאת יש פטנטים כמו מגש פחמים שניתן להרכיב על גריל גז מה שפותר את הבעיה ומאפשר לכם ליהנות משתי העולמות.

 

מנגל גז יותר יעיל וקל לתפעול

מה שנותן את היתרון התחרותי למנגל גז בסופו של דבר הוא הקלות בתפעול מנגל הגז והמהירות שניתן לחמם אותו להתחיל להכין מיד בשר. לעומת זאת מנגל פחמים לוקח הרבה יותר זמן מכיוון שצריך להדליק את הפחמים ידנית ולא ניתן לעשות זאת באופן כמעט אוטומטי כמו מנגל גז.

מנגל פחמים יכול לקחת זמן רב אם אין לכם הרבה ניסיון בהדלקת פחמים ואם אתם משתמשים באמצעי הדלקה זולים ולא יעילים.

לכן אם הנוחות היא מרכיב חשוב עבורכם בתהליך בחירת המנגל, תשקלו לקנות מנגל גז.

 

אז איך מכריעים?

בסופו של דבר בגלל שאנחנו מדברים כאן על מטבח חיצוני, מה צריך להכריע זה האם יש מקום להכניס מנגל גז בכלל למטבח החיצוני ואם כן האם היתרונות של מנגל גז עדיפות על מנגל גריל?

את האמת שאנחנו לא באמת יכולים להחליט בשבילכם מכיוון שההחלטה תלוי בכם. אנחנו מקווים שהמידע שפרסנו כאן עבורכם כן יסייע לכם לקבל החלטה איזה מנגל יתאים יותר לצרכים שלכם. תוכלו למצוא מגוון של גרילים באתר של די אנד אס שיכולים להתאים למה שאתם מחפשים.

 

סטייק

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו