3 רהיטים שחובה שיהיו בכל בית

בכל מה שנוגע לרהיטים לבית, מדובר בעולם אין סופי של אפשרויות.

מעבר לרהיטים שכולנו מכירים, ישנם מספר פריטים שיהפכו את הבית שלכם להרבה יותר פרקטי, מיוחד ונעים.

בין אם אתם גרים בביתכם כבר שנים ומייחלים לשינוי ובין אם אתם בדיוק עוברים לבית חדש, סיכמנו לכם רשימה קצרה של פריטי ריהוט שחובה שיהיו לכם. הפריטים הללו יהפכו את ביתכם למזמין, פרקטי, והכי חשוב – יפה ומעוצב.

 

קונסולת כניסה לבית

ברוב הדירות בארץ המרחב אינו גדול בין הכניסה לבית לבין הסלון. למרות המימדים הצנועים ברוב הדירות בארץ, השתדלו להגדיר את הכניסה לבית שלכם בעזרת קונסולת כניסה לבית.

גם אם מדובר בקיר צר במיוחד, יש לכך חשיבות אסתטית ובעיקר פרקטית. מבחינה פרקטית זה מקום מצוין להניח את הארנק, פלאפון, מפתחות וכל פריט קטן אחר. מבחנה אסתטית, זה יכול להוות מעין אמירת שלום והקדמה לאדם שנכנס לביתך.

מקמו קונסולה בסגנון שיתכתב עם שאר הריהוט בבית, והרשו לעצמכם להתפרע עם הצבעים. תוכלו לתלות מעל הקונסולה מראה, ובכל תוכלו ליצור עניין על ידי כך שלא תבחרו מראה תואמת בדיוק לסט של הקונסולה, אלא מראה בסגנון שונה.

הניחו פריטי עיצוב על הקונסולה על מנת ליצור אווירה מיוחדת, לדוגמא – עששית עם נר, כד עם משפך ופרחים צבעוניים ופסלים קטנים.

 

מזנון

רבים יטענו כי אפשר גם בלעדיו. ניתן לרהט את הסלון עם מערכת ישיבה ושולחן בלבד, ולתלות את הטלוויזיה על הקיר.

אולם, בכדי שהסלון שלכם יהיה מושלם ומעוצב בצורה הטובה ביותר, למזנונים יש דווקא חשיבות רבה. כיום מזנונים שינו את פניהם, ניתן לראות מעבר חד ממזנונים מגושמים אשר בעבר היו מוצבים על פני קיר שלם בסלון לטובת מזנונים שמיוצרים כרהיט נמוך שנועד להיות מוצב מתחת לטלוויזיה, ובכך לשמש כפתרון אחסון לכלי בית מיוחדים וחפצים

שונים. על המזנון תוכלו להציב חפצי נוי מיוחדים כמו תמונה משפחתית, פמוטים, פסלים קטנים ועוד.

 

ספריות ילדים

לפי דעתנו ספריות ילדים הן חשובות ביותר. ספריות ילדים משתייכות למשפחת הרהיטים הגדולים, ובכל מה שנוגע לילדים, בטיחותם ושלומם כמובן בראש סדר העדיפויות.

כאשר אנו רוכשים ספרייה לילדים, כדאי שנבדוק האם הספרייה יציבה וחזקה דיה לשאת משקל גדול, מבלי לקרוס, או במקרה בו ילדכם יטפס על מדף בכדי להגיע למשהו גבוה.

יתרה מכך, אם תציבו ספרייה מלאה בספרים בחדר הילדים, תוכלו להרגיל אותם לגשת ולקרוא את הספרים הללו – דבר אשר כמעט ואינו קורה כיום בקרב ילדים צעירים, וחבל שכך. עולם הדמיון העשיר של ילדים צעירים יוכל לבוא לידי ביטוי בצורה מיטבית בעזרת קריאת ספרים. בנוסף, אם ילדיכם יקראו יותר, רמת הקריאה והכתיבה שלהם תשתפר משמעותית.

אם אתם לפני מעבר דירה, תוכלו להזמין הובלות רהיטים מחירון מומלץ על מנת למצוא את ההובלה הטובה ביותר עבורכם.

 

חלל מעוצב

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו